Datum/TijdThuisploegUitploegLocatieScheidsrechter
zaterdag 23 november 2019
23/11 10:00Sporting West / Argus E2Stormvogels E2Inloophal, AmsterdamRuud Heckman
23/11 10:10Oosterkwartier E1Stormvogels E3De Spaarne, Haarlem
23/11 11:00Groen Geel / IJskoud de Beste E7Stormvogels E1Groen-Geelhal, Wormer
zondag 24 november 2019
24/11 12:10Aurora / DKV 4Stormvogels 3De Spaarne, Haarlem
24/11 12:30Ready '60 1Stormvogels 1Jo Gerrishal, RoermondM.A.T. van der Palen
zaterdag 30 november 2019
30/11 10:00Stormvogels C1Oranje Nassau C1De Zien, Uitgeest
30/11 11:00Stormvogels D1KVA D2De Zien, Uitgeest
30/11 12:00Stormvogels E3Haarlem E2De Zien, Uitgeest
30/11 12:00Stormvogels E1Oranje Nassau E1De Zien, Uitgeest
30/11 13:00Stormvogels E2KVA E2De Zien, Uitgeest
zondag 1 december 2019
01/12 12:00Stormvogels 3KZ / Thermo4U 9De Zien, Uitgeest
01/12 13:10Stormvogels 2Groen Geel / IJskoud de Beste 9De Zien, Uitgeest
01/12 14:20Stormvogels 1NKV 1De Zien, UitgeestAJ. Ramaker
zaterdag 7 december 2019
07/12 09:30EKVA E3Stormvogels E2Sporthal Fanny Blankers-Koen, Almere
07/12 11:10Oosterkwartier D1Stormvogels D1De Spaarne, Haarlem
07/12 14:45Swift E1Stormvogels E1Oostenburg, Amsterdam
07/12 14:45Swift E3Stormvogels E3Oostenburg, Amsterdam
07/12 15:50BEP C3Stormvogels C1MFSA de Beuk, Purmerend
zondag 8 december 2019
08/12 12:00Sporting West 5Stormvogels 2Inloophal, Amsterdam
zaterdag 14 december 2019
14/12 14:30Stormvogels E2Blauw-Wit E3De Zien, Uitgeest
14/12 14:30Stormvogels E1Rohda E1De Zien, Uitgeest
14/12 15:30Stormvogels D1Swift D2De Zien, Uitgeest
14/12 16:30Stormvogels C1Blauw-Wit C2De Zien, Uitgeest
zondag 15 december 2019
15/12 14:30Stormvogels 3WWSV 2De Zien, Uitgeest
15/12 15:40Stormvogels 2Vogel 1De Zien, Uitgeest
15/12 16:50Stormvogels 1SDO 1De Zien, Uitgeest
zaterdag 11 januari 2020
11/01 10:00KVA E3Stormvogels E3Nieuwe Bankrashal, Amstelveen
11/01 10:00DKV E1Stormvogels E2Zeewijk, IJmuiden
11/01 11:00DKV D1Stormvogels D1Zeewijk, IJmuiden
11/01 13:05Haarlem C2Stormvogels C1Kennemer Sportcentrum, HaarlemGlenn Gieske
zondag 12 januari 2020
12/01 15:10Oosterkwartier 3Stormvogels 3De Spaarne, Haarlem
12/01 17:40Oosterkwartier 1Stormvogels 1De Spaarne, Haarlem
zaterdag 18 januari 2020
18/01 10:00Stormvogels C1DKV Victoria C2De Zien, Uitgeest
18/01 11:00Stormvogels D1Aurora D1De Zien, Uitgeest
18/01 12:00Stormvogels E2DKV Victoria E3De Zien, Uitgeest
18/01 12:00Stormvogels E3Rapid E2De Zien, Uitgeest
18/01 13:00Stormvogels E1Rapid E1De Zien, Uitgeest
zondag 19 januari 2020
19/01 13:30Stormvogels 3OKV 5De Zien, Uitgeest
19/01 14:40Stormvogels 2OKV 4De Zien, Uitgeest
19/01 15:50Stormvogels 1OKV 1De Zien, Uitgeest
zaterdag 25 januari 2020
25/01 09:15DKV Victoria E3Stormvogels E2Diemen, Diemen
25/01 09:30Blauw-Wit E1Stormvogels E1Blauw-Wit hal, Amsterdam
25/01 10:55DKV E2Stormvogels E3Zeewijk, IJmuiden
25/01 12:00DSO C2Stormvogels C1Oosterhout, Alkmaar
25/01 16:50Midlandia 1Stormvogels 1De Tol, Bunnik
zondag 26 januari 2020
26/01 10:10Purmer 5Stormvogels 3De Vaart, Purmerend
26/01 14:45KZ Danaiden 10Stormvogels 2Drie Oktoberhal, Leiden
zaterdag 1 februari 2020
01/02 11:00Stormvogels D1Oosterkwartier D1De Zien, Uitgeest
01/02 12:00Stormvogels E2Sporting West / Argus E2De Zien, Uitgeest
01/02 12:00Stormvogels E3Oosterkwartier E1De Zien, Uitgeest
01/02 13:00Stormvogels E1Groen Geel / IJskoud de Beste E7De Zien, Uitgeest
zondag 2 februari 2020
02/02 14:30Stormvogels 3Aurora / DKV 4De Zien, Uitgeest
02/02 16:50Stormvogels 1Ready '60 1De Zien, Uitgeest
zaterdag 8 februari 2020
08/02 12:00KVA D2Stormvogels D1Nieuwe Bankrashal, Amstelveen
08/02 12:15Oranje Nassau E1Stormvogels E1De Pijp, Amsterdam
08/02 13:15Haarlem E2Stormvogels E3Kennemer Sportcentrum, HaarlemYLeane Bergman
08/02 13:15Oranje Nassau C1Stormvogels C1De Pijp, Amsterdam
zondag 9 februari 2020
09/02 13:15Groen Geel / IJskoud de Beste 9Stormvogels 2Groen-Geelhal, Wormer
09/02 13:25KZ / Thermo4U 9Stormvogels 3De Koog, Koog ad Zaan
09/02 16:30NKV 1Stormvogels 1De Hongerman, Nuenen
zaterdag 22 februari 2020
22/02 12:00Stormvogels E1Blauw-Wit E1De Zien, Uitgeest
22/02 12:00Stormvogels E3DKV E2De Zien, Uitgeest
22/02 13:00Stormvogels C1DSO C2De Zien, Uitgeest
zaterdag 29 februari 2020
29/02 12:30Stormvogels E2DKV E1De Zien, Uitgeest
29/02 13:30Stormvogels E3Swift E3De Zien, Uitgeest
29/02 13:30Stormvogels E1Swift E1De Zien, Uitgeest
29/02 14:30Stormvogels D1DKV Victoria D2De Zien, Uitgeest
29/02 15:30Stormvogels C1BEP C3De Zien, Uitgeest
zondag 1 maart 2020
01/03 14:10Stormvogels 2Sporting West 5De Zien, Uitgeest
zaterdag 7 maart 2020
07/03 09:00DKV Victoria C2Stormvogels C1Diemen, Diemen
07/03 09:00Blauw-Wit E3Stormvogels E2Blauw-Wit hal, Amsterdam
07/03 11:00Rohda E1Stormvogels E1Ookmeer, Amsterdam
07/03 16:45Swift D2Stormvogels D1Oostenburg, Amsterdam
zondag 8 maart 2020
08/03 11:05WWSV 2Stormvogels 3MFSA de Beuk, Purmerend
08/03 11:15Vogel 1Stormvogels 2Loevenhoutsedijk, Utrecht
08/03 16:10SDO 1Stormvogels 1De Atalanta, Veldhoven
zaterdag 14 maart 2020
14/03 10:00Stormvogels D1DKV D1De Zien, Uitgeest
14/03 11:00Stormvogels E2EKVA E3De Zien, Uitgeest
14/03 11:00Stormvogels E3KVA E3De Zien, Uitgeest
14/03 12:00Stormvogels C1Haarlem C2De Zien, Uitgeest
zondag 15 maart 2020
15/03 13:10Stormvogels 3Oosterkwartier 3De Zien, Uitgeest
15/03 14:20Stormvogels 1Oosterkwartier 1De Zien, Uitgeest
zaterdag 21 maart 2020
21/03 11:35Blauw-Wit C2Stormvogels C1Blauw-Wit hal, Amsterdam
21/03 12:55Rapid E2Stormvogels E3Kennemer Sportcentrum, Haarlem
21/03 12:55Rapid E1Stormvogels E1Kennemer Sportcentrum, Haarlem
21/03 16:05Aurora D1Stormvogels D1Kennemer Sportcentrum, Haarlem
zondag 22 maart 2020
22/03 12:00OKV 5Stormvogels 3Oostzaan, Oostzaan
22/03 13:15OKV 4Stormvogels 2Oostzaan, Oostzaan
22/03 15:45OKV 1Stormvogels 1Oostzaan, Oostzaan
zaterdag 28 maart 2020
28/03 09:00DKV Victoria D2Stormvogels D1Diemen, Diemen
28/03 10:00KVA E2Stormvogels E2Nieuwe Bankrashal, Amstelveen
28/03 20:35Stormvogels 1Midlandia 1De Zien, Uitgeest
zondag 29 maart 2020
29/03 13:00Stormvogels 3Purmer 5De Zien, Uitgeest
29/03 14:10Stormvogels 2KZ Danaiden 10De Zien, Uitgeest